Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 marca 2019
  • 18 marca 2019
  • wyświetleń: 8370

[FOTO] Remont ul. Wojska Polskiego. Zmiana organizacji ruchu

Po zimowej przewie rozpoczął się trzeci, ostatni etap remontu rynku. Teraz kolej na ulicę Wojska Polskiego. Prace ruszyły, kierowcy mogą spodziewać się drobnych utrudnień.

Remont ul. Wojska Polskiego w Pszczynie - 14.03.2019 · fot. BM / pless.pl


Na ul. Wojska Polskiego obowiązuje zmiana organizacji ruchu. Wprowadzono ruch jednokierunkowy. Samochodem można wjechać od strony skrzyżowania ulic Bielskiej i Żorskiej w kierunku rynku. Taka sytuacja będzie miała miejsce najpóźniej do końca czerwca. Rozpoczęły się prace związane z wymianą nawierzchni.

- Jeżeli utrzyma się stabilna pogoda, niewykluczone, że prace zakończą się przed terminem. Przebudowa nawierzchni ul. Wojska Polskiego kończy kompleksowy remont pszczyńskiej starówki. Obecnie usuwany jest stary asfalt, który zostanie zastąpiony kostką - informuje burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol

Ostatni etap przebudowy wykonuje firma Betonit z Czechowic-Dziedzic. Na inwestycję Urząd Miejski przeznaczy 2.076.324,68 zł.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.