pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 marca 2019
  • 21 marca 2019
  • wyświetleń: 7025

Pszczyński zespół wystąpi na Męskim Graniu? Ostatnie dni głosowania

Za nami:

Pszczyński zespół Insekt ma szansę wystąpić podczas festiwalu Męskie Granie! Dyrektorzy artystyczni - Piotr Stelmach z Radiowej Trójki i Tomek Organek - wybrali 20 zespołów, z których 7 pojedzie w festiwalową trasę. Trwa głosowanie.Grupę Insekt tworzą mieszkańcy Pszczyny i Goczałkowic-Zdroju. W 2018 roku zespół zagrał podczas pszczyńskiego finału WOŚP, a także w ramach Dni Pszczyny. Teraz ma szansę wystąpić w trakcie dziesiątej już trasy Żywiec Męskie Granie. Aby tak się stało trzeba wesprzeć grupę w głosowaniu. Codziennie można oddać maksymalnie 3 głosy. Głosowanie trwa do 22 marca na stronie: www.meskiegranieyoung.pl.

- Insekt to nieokiełznane, hałaśliwe, rockowe trio. Nikt już nie pamięta skąd i kiedy się wzięło. Insekt to bezpańskie psy polskiego rocka, nieustannie kroczące swoją własną drogą, bez kagańca w postaci wytwórni, głusi na sugestie, by zwolnić i ucichnąć. Wydają płyty sami, grając, tak jak dyktuje im serce, czyli szczerze i bezkompromisowo. Muzycy goszczą zarówno w małych klubach, jak i na znanych festiwalach. Są wszędzie tam, gdzie mają ochotę grać. Na koncie mają kilka teledysków i utworów, których ciężko pozbyć się z głowy. Insekt jest uparty, brzęczący, niby to ładne, niby brzydkie, ale z pewnością nie da się przejść obok tego obojętnie - piszą o sobie członkowie zespołu.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.