pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 marca 2019
  • wyświetleń: 3467

Ponad 150 tys. zł na ogrzewanie i wentylację hali w Wiśle Małej

Wyłoniono wykonawcę instalacji grzewczej i wentylacyjnej w hali namiotowej (sala gimnastyczna) w SP13 w Wiśle Małej.

Wisła Mała, hala
Wyłoniono wykonawcę instalacji grzewczej i wentylacyjnej w hali namiotowej w Wiśle Małej. · fot. UM Pszczyna


W czwartek 7 marca burmistrz Dariusz Skrobol podpisał stosowną umowę. Na realizację zadania Urząd Miejski przeznaczy 154.850 zł. Wykona je firma Instal Greń z Górek Wielkich, która zaproponowała najkorzystniejszą ofertę.

- Niespełna dwa lata temu w Szkole Podstawowej nr 13 w Wiśle Małej zakończono prace związane z termomodernizacją. Na wymianę stolarki, izolację i ocieplenie całego budynku Urząd Miejski w Pszczynie przeznaczył ponad 790 tys. zł. Prawie pół miliona złotych stanowiła dotacja. Placówka przechodzi kolejną, niezbędną modernizację - powiedział burmistrz Dariusz Skrobol.

Hala sportowa w Wiśle Małej - 02.2019 · fot. pless.pl


Przypomnijmy, że o hali w Wiśle Małej pisaliśmy także pod koniec lutego. Wówczas informowaliśmy o interpelacji Marty Wojciechowskiej-Smolarz. Radna apelowała o kompleksową modernizację obiektu - wiadomosci.pless.pl/56980-hala-sportowa-przy-szkole-w-wisle-malej-wymaga-modernizacji-wisla-mala

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.