pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 marca 2019
  • wyświetleń: 7272

[ZDJĘCIA] Słodka kontrola trzeźwości z pszczyńską drogówką

Kobiety za kierownicą nie należą już do rzadkości. Z okazji ich święta, czwartkowe kontrole stanu trzeźwości były wyjątkowo słodkie. Oczywiście za sprawą uśmiechniętych pań i przygotowanych dla nich przez pszczyńskich policjantów cukierków i lizaków. Podczas kontroli kobiety korzystały z okazji i pytały mundurowych z drogówki o przepisy dotyczące obowiązkowego wyposażenia pojazdów, co oznaczają kody na druku prawa jazdy i jakie są wysokości grzywien za poszczególne wykroczenia.

Słodka kontrola z pszczyńską drogówką - 7.03.2019 · fot. KPP Pszczyna


Już tradycyjnie dzień wcześniej, w samym Dniu Kobiet i tuż po nim, policjanci kontrolują stan trzeźwości kierowców. Robią to w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Szczególne ukłony kierują jednak w stronę przedstawicielek płci pięknej. W tych dniach to właśnie one mogą spodziewać się słodkiego poczęstunku od mundurowych i cennych porad związanych z przepisami na drodze.

W czwartek każda z kontrolowanych pań była zachwycona możliwością skonsultowania swojej wiedzy z mundurowymi i niezwykle sympatycznym samym przebiegiem kontroli. Takie spotkania są również świetną okazją do tego, żeby z niedoświadczonymi kierowcami zamienił przysłowiowe dwa słowa także profilaktyk. Policjant zwraca uwagę na pozostawiane w samochodach damskie torebki i przestrzega przed naciągaczami, czyhającymi na kierowców przy sklepach.

- W dniu tego szczególnego święta, życzymy wszystkim kierującym Paniom samych bezpiecznych powrotów do domu, zawsze szerokiej drogi i tylko miłych kontroli drogówki - życzą policjanci.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.