pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 marca 2019
  • 7 marca 2019
  • wyświetleń: 2398

O smogu z przedstawicielami Edukacyjnej Sieci Antysmogowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Za nami:

W czwartek, 7 marca o godnie 17.30 w Szkole Podstawowej nr 3 w Pszczynie przy ulicy Staromiejskiej 41 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Edukacyjnej Sieci Antysmogowej.W trakcie spotkania zostanie przedstawiony problem smogu, skąd się bierze, jak wpływa na nasze zdrowie, a także jak bronić się i walczyć ze smogiem. Dowiemy się również jakie programy, dotacje i instrumenty mamy do walki ze smogiem oraz jak skorzystać z dotacji w ramach programu Czyste Powietrze.

Edukacyjna Sieć Antysmogowa to program informacyjny na rzecz czystego powietrza realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym. Jego celem jest propagowanie wiedzy na temat znaczenia czystego powietrza dla zdrowia i wpływu codziennych działań na jego jakość. Szkoły - jako instytucje kształcące dzieci i młodzież oraz ważne ośrodki opiniotwórcze - są właściwym miejscem, w którym wiedzę należy upowszechniać i pomagać społeczności lokalnej w identyfikacji i zrozumieniu problemów, mających wpływ na jakość życia.

Więcej o Edukacyjnej Sieci Antysmogowej można znaleźć na stronie: esa.nask.pl/

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj