pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2019
  • 8 marca 2019
  • wyświetleń: 2405

Prezent na Dzień Kobiet? Naturhouse ma coś specjalnego!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse" podaj

Krem Slimbel Reductor Noc - jest to unikatowy preparat, który wspomaga odpływ nadmiernie zgromadzonych płynów poprzez pobudzenie drenażu w skórze. Jego stosowanie pozwala również na regularny ubytek tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w obrębie ud i brzucha. Krem powinien być stosowany na noc, gdyż organizm jest wtedy zwolniony z innych aktywności i może "poświęcić całą uwagę" na procesy naprawcze skóry.

Centrum Dietetyczne Naturhouse


Slimbel zawiera szereg substancji czynnych, które wykazują szczególnie intensywne działanie właśnie w obrębie tkanki tłuszczowej zgromadzonej na udach i brzuchu. Działanie kremu intensyfikuje masaż wykonywany ruchami okrężnymi. Kremowo - żelowa konsystencja sprzyja lepszemu wchłanianiu i penetracji substancji aktywnych zawartych w ekstraktach roślinnych w głąb skóry.

Główne składniki aktywne to:
1. woda morska, solanka -zawiera ona wszystkie pierwiastki, które występują w przyrodzie, dlatego jest bezcennym ich źródłem dla naszej skóry, w tym pierwiastków śladowych. Składniki te są niezbędne dla naszej skóry, ponieważ pełnią role biokatalizatorów w metabolizmie komórek. Ich odpowiednia podaż pozwala na sprawniejszy przebieg wszelkich przemian metabolicznych.
2. 3 rodzaje alg morskich - ich główna cecha to wysoka zawartość jodu organicznego. Cecha ta sprawia, że są szeroko stosowane w celu uzyskania efektu lipolitycznego. Z drugiej strony, algi te są bogate w witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, dlatego
tak skutecznie pomagają pozbyć się nadmiaru wody metabolicznej oraz wpływają na nawilżenie i remineralizację skóry.
3. ekstrakt z ziaren kawy Arabiki - ze względu na zawartość kofeiny, przyspiesza spalanie triglicerydów, wspierając tym samym działanie lipolityczne alg i glonów.

Preparat nie zawiera wazeliny i parafiny, które są powszechnymi wypełniaczami w kosmetykach stosowanych do masażu, jednak nie wykazują działania odżywczego dla skóry.

Slimbel Reductor Noc nie zawiera parabenów, a jedynie naturalne konserwanty.

*92,25 zł + gratis! Nie zwlekaj, kup już dziś!

Centrum Dietetyczne Naturhouse

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Naturhouse

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse" podaj