pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 marca 2019
  • wyświetleń: 3286

Dzisiaj policjanci kontrolują pojazdy pod kątem nadmiernej emisji spalin

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Za nami:

"Smog" - to działania, których celem jest zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery. Dzisiejsze działania policyjne ukierunkowane są na wyeliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów, a w szczególności tych, które charakteryzują się nadmierną emisją spalin do atmosfery. Mundurowi sprawdzają również trzeźwość kierujących.

We wtorek na terenie naszego miasta od wczesnych godzin porannych policjanci z wydziału ruchu drogowego prowadzą wzmożone działania pod kryptonimem "Smog". Głównym celem tych działań jest dążenie do ograniczenia emisji spalin do atmosfery oraz ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości w zakresie stanu technicznego pojazdów, przede wszystkim w zakresie uszkodzeń układu wydechowego. Mundurowi sprawdzają również trzeźwość kierujących.

Działania te pozwolą na wyeliminowanie z ruchu drogowego pojazdów niesprawnych technicznie, a w szczególności emitujących spaliny o nadmiernej toksyczności.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj