pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2019
  • 27 marca 2019
  • wyświetleń: 3976

Powiatowy Konkurs Historyczny - wspomnienie I powstania śląskiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza uczniów szkół podstawowych klas 7 i 8 oraz szkół ponadpodstawowych do udziału w XVII powiatowym konkursie historycznym z okazji 100. rocznicy wybuchu I powstania śląskiego.

Sejm RP przyjął uchwałę w sprawie ustanowienia roku 2019 Rokiem Powstań Śląskich. W ten sposób Parlament chciał wyrazić "wdzięczność za wkład pokoleń ludu śląskiego w walkę o niepodległość Rzeczypospolitej, a potem Jej odbudowę, oraz za wywarcie istotnego wpływu na kształt granic odrodzonego i niepodległego państwa polskiego". W związku z tym Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w powiatowym konkursie historycznym z okazji 100. rocznicy wybuchu I powstania śląskiego skierowanym do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej, 3 klasy gimnazjum oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

Forma pracy jest dowolna, np. rozprawka, esej, opowiadanie, prezentacja multimedialna, plakat, szkic, grafika, akwarela, fotografia. Wytyczne oraz tematy dostępne są w regulaminie konkursu. Organizatorzy na prace czekają do 28 marca.

Do pobrania:


Powiatowy Konkurs Historyczny 2019

BM / pless.pl
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj