Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 marca 2019
  • wyświetleń: 3373

Poseł poszukuje młodych doradców. Również z powiatu pszczyńskiego

1 marca rozpoczęła się rekrutacja do Młodzieżowej Rady Posła na Sejm RP Grzegorza Pudy. Będzie to Rada, do której zadań należeć będzie doradzanie posłowi w sprawach dotyczących dzieci i młodzieży.

Grzegorz Puda
Poseł Grzegorz Puda poszukuje młodych doradców. Powstanie rada posła · fot. materiały prasowe


Głównym zadaniem rady jest angażowanie młodzieży w życie publiczne oraz w liczne projekty, niekoniecznie o zabarwieniu politycznym. W skład rady wejdzie 10 osób, po dwie z każdego powiatu wchodzącego w skład okręgu wyborczego nr 27.

Pierwsza kadencja rady zostanie powołana 1 kwietnia br. i to wtedy odbędzie się jej inauguracyjne posiedzenie. Aby zostać wybranym w poczet członków Rady należy mieć od 15 do 21 lat oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Do formularza należy załączyć CV oraz dokumenty potwierdzające dotychczasową aktywność społeczną. Rekrutacja, czyli czas na składanie formularzy trwa do 25.03.2019.

Młodzieżowa Rada Posła na Sejm RP Grzegorza Pudy to autorski pomysł posła, nad którym dyskusje trwają już od wielu miesięcy. Będzie to pierwszy tego typu organ w Polsce. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z Biurem Poselskim Grzegorza Pudy Posła na Sejm RP poprzez e-mail puda.sejm@gmail.com lub dzwoniąc pod numer 794 947 015

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 lipca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.