pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 marca 2019
  • wyświetleń: 6544

Leo Express wraca na tory. Od 23 marca znów dojedziemy do Pragi

W sobotę 23 marca Leo Express wznowi połączenie kolejowe Kraków - Praga przez Pszczynę. Zawieszenie kursów było spowodowane remontami polskich torów.

pociąg LEO Express
Leo Express wraca na tory. Od 23 marca znów dojedziemy do Pragi · fot. materiały prasowe


Od tego tygodnia w systemie rezerwacji Leo Express wznowiono sprzedaż biletów na połączenia z Krakowa do Pragi. Pierwszy kurs pociągu zaplanowany jest na sobotę - 23.03.2019 r. Do 07.06 pociąg kursować będzie weekendowo, natomiast w kolejnych miesiącach częstotliwość połączeń zostanie zwiększona, a linia funkcjonować będzie codziennie.

Całość połączenia przemyślana została tak, aby umożliwić pasażerom zwiedzanie w trybie tzw. euroweekendów, bez potrzeby pobierania dodatkowego urlopu. Pociąg wyjeżdża z Krakowa w sobotę o 4:03, w Pradze melduje się o 11:23. W drogę powrotną z Pragi możemy udać się w niedzielę o 16:09, dojeżdżając do Krakowa o 22:52. Kurs z Pragi do Krakowa będzie realizowany również w piątki, a z Krakowa do stolicy Czech - w poniedziałki.

Ceny w jedną stronę już od 57 zł.

Rozkład jazdy:


ab / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.