pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 marca 2019
  • wyświetleń: 9928

Płatny parking przy szpitalu. Ile zapłacimy za postój?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj

Pacjenci i odwiedzający, którzy zaparkują samochód przed pszczyńskim szpitalem, muszą uiścić opłatę w zainstalowanych parkomatach. Ile kosztuje postój w tym miejscu?

Parking przy szpitalu w Pszczynie · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Znaki informujące o konieczności dokonania opłaty za parkowanie pojawiły się na terenie przyszpitalnego parkingu dwa lata temu (wówczas za godzinę płaciliśmy 3 złote). W czasie gdy zmieniał się zarządca szpitala, opłata za parkowanie nie była pobierana. Jednak obecnie pozostawiając samochód przed budynkiem, należy wpłacić odpowiednią kwotę w parkomacie.

I tak, za pierwszą i każdą kolejną rozpoczętą godzinę zapłacimy 2 złote. 24-godzinny postój kosztować nas będzie 20 złotych, zaś w przypadku braku ważnego biletu zapłacimy karę w wysokości 70 złotych.

Należy dodać, że opłata pobierana jest przez zarządcę parkingu, a nie przez Spółkę Centrum Przedsiębiorczości, która jest odpowiedzialna za prowadzenie szpitala.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj