Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 lutego 2019
  • 3 marca 2019
  • wyświetleń: 10895

Koncert charytatywny dla Kingi. Zagrają: Dream Atlas, sPolish Radio...

Za nami:

Kinga Nowak, mieszkanka gminy Suszec, uległa poważnemu wypadkowi, wskutek którego jej lewa ręka została zmiażdżona. Dziś potrzebuje naszej pomocy, aby zebrać środki finansowe na protezę, która ułatwi jej życie. Koszt protezy to ok. 300 tys. zł wraz z leczeniem i rehabilitacją.

Koncert charytatywny "Gramy dla Kingi" odbędzie się 3 marca o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Podczas wydarzenia wystąpią: Marta Malcharek, Fusion Suszec, Dream Atlas, sPolish Radio, Łowcy.B, czy Afterglow. Organizatorzy zapraszają także na warsztaty, podczas których powstanie wspólny upominek dla Kingi. Na miejscu dostępna będzie także kawiarenka, w której będzie można zakupić coś słodkiego.

W trakcie koncertu odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz Kingi. W przypadku pytań można skontaktować się z Kasią Krzempek, e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: (32) 212-44-91 wew. 23

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.