pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 6 lutego 2019
  • wyświetleń: 4437

Scooby-doo, Kudłaty i Potwór uczyli dzieci pierwszej pomocy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Uczniowie klas mundurowych z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie, którzy biorą udział w zajęciach pozalekcyjnych POPP razem z nauczycielem uczyli dzieci ze szkół podstawowych pierwszej pomocy.

Scooby-doo, Kudłaty i Potwór uczyli dzieci pierwszej pomocy · fot. POPP


Wybrani uczniowie klas mundurowych w PZS nr 2: Małgorzata Rychlik, Martyna Skrzyszowska, Paulina Gandyk, Mateusz Kost, Tycjan Stachowicz, Wojciech Mazur oraz Radosław Pławecki wykorzystując postać Scoobiego, Kudłatego i potwora, starali się przekazać najważniejsze informacje dotyczące ratowania ludzkiego życia. Utrwalone zostały numery alarmowe a szczególnie numer 112 o którym dzieci i młodzież śpiewali piosenkę. W grupach przeprowadzone zostały ćwiczenia: RKO na manekinach, pozycja bezpieczna oraz bandażowanie misia, Scoobiego i kolegi lub koleżanki.

W piątek 25 stycznia młodzież odwiedziła uczniów Szkół Podstawowych nr 15 w Jankowicach, nr 16 w Studzienicach i nr 6 w Czarkowie. W poniedziałek 28 stycznia zawitaliśmy do Szkół Podstawowych nr 19 w Brzeźcach i nr 12 w Studzionce oraz 6 latków w Przedszkolu Publicznym nr 14 w Studzionce.

Obszerna galeria z zajęć znajduje się na naszym FacebookuPOPP

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj