pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 lutego 2019
  • wyświetleń: 7977

Wesela i komunie w Patio con gusto - ostatnie wolne terminy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Patio con gusto" podaj

Artykuł sponsorowany:

Szukasz sali na wesele lub komunię? Pszczyński Dom Przyjęć Okolicznościowych Patio con gusto dysponuje ostatnimi, wolnymi terminami na komunie oraz wesela. Przestronna sala balowa pomieści 160 osób, a gustowne dekoracje nadadzą wyjątkowego charakteru każdej uroczystości.

Restauracja Patio con gusto - imprezy okolicznościowe


Dom Przyjęć Okolicznościowych Patio con gusto mieści się w Pszczynie przy ulicy Zdrojowej. Lokal z polską, tradycyjną kuchnią to doskonałe miejsce nie tylko na pyszny obiad w gronie najbliższych, ale również na zorganizowanie bankietu, spotkania firmowego czy okolicznościowego przyjęcia.

O atmosferze Patio con gusto stanowi wyjątkowa stylistyka i subtelny koloryt modnego nurtu śródziemnomorskiego. Inspiracją stało się usytuowane w samym centrum obiektu kameralne patio, przywołujące klimat sjesty i błogiego lenistwa, gwarnych spotkań przy wspólnym posiłku. W środku nastrojowego zacienionym dziedzińca stoi piec chlebowy. W sezonie wypiekane są autorskie rarytasy szefa kuchni.

W lokalu znajdują się trzy oddzielne sale o szerokim zastosowaniu - restauracyjna na 50 miejsc siedzących, sala balowa do 160 osób oraz bankietowa (konferencyjno-szkoleniowa na około 40 osób). Salę balową oraz bankietową łączy wspomniane patio, mieszczące dodatkowo 80 osób. Istnieje więc możliwość połączenia sal i zorganizowania wesela na około 180 osób.

Co ważne, przed lokalem do dyspozycji gości jest duży, darmowy parking. Patio con gusto dysponuje także placem zabaw dla dzieci.

Jeśli planujesz wesele lub komunię, teraz jest ostatnia szansa na rezerwację terminu. Patio con gusto dysponuje jeszcze ostatnimi terminami na komunie i wesela. Na imprezy organizowane w tygodniu można uzyskać dodatkowe rabaty.

Dom Przyjęć Okolicznościowych Patio con gusto

43-200 Pszczyna
ul. Zdrojawa 4

tel. 735 005 969
tel. 735 005 968