Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 stycznia 2019
  • 27 stycznia 2019
  • wyświetleń: 11494

[ZDJĘCIA] Trwa wycinka drzew wzdłuż ulicy Korfantego w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Od kilku dni trwa wycinka drzew wzdłuż ul. Korfantego w Pszczynie. W przyszłości w tym miejscu utworzona zostanie ścieżka rowerowa.

Wycinka drzew wzdłuż ul. Korfantego - 25.01.2019 · fot. BM / pless.pl


W ubiegłym roku Urząd Miejski przystąpił do realizacji wspólnego projektu z Powiatem Pszczyńskim dotyczącego budowy zintegrowanego centrum przesiadkowego, a także budowy ścieżek rowerowych. W tegorocznym budżecie zabezpieczono na ten cel 11.600.000 zł.

- Powstały już pierwsze ciągi pieszo-rowerowe. Będą się one rozchodziły promieniście w kierunku Wisły Wielkiej, Piasku, czy Ćwiklic. Część tras rowerowych musiała zostać poprowadzona w ścisłym centrum, w związku z tym konieczna była wycinka zniszczonych drzew wzdłuż ul. Korfantego. Urząd Miejski zobligował się do nasadzeń zastępczych. Podobnie było przy okazji inwestycji wzdłuż ul. Kościuszki i Bogedaina - informuje Piotr Łapa, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Pszczynie.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.