Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 stycznia 2019
  • wyświetleń: 5355

W Górze na ul. Długiej potrącony został rowerzysta. Był pijany

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Policjanci z Pszczyny ustalają dokładny przebieg wypadku drogowego, do którego doszło w środę i w którym został potrącony rowerzysta. Ranny mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. Miał ogólne potłuczenia ciała i złamaną rękę. Niestety, w swoim organizmie miał także przeszło promil alkoholu.

Zdarzenie odnotowano po godzinie 18.00. Z tego, co ustalili policjanci, wynikało, że na ul. Długiej w Górze kierowca Hondy Civic, na prostym odcinku drogi uderzył w rowerzystę.

- Stało się to w momencie, kiedy 43-letni właściciel jednośladu, chcąc zjechać do posesji, rozpoczął manewr skrętu w lewo. Niestety, pomimo hamowania, kierowca samochodu nie zdołał uniknąć zderzenia - informuje Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie.

Ranny rowerzysta został przewieziony do szpitala, a jak tylko poczuje się lepiej, przyjdzie mu jeszcze wytłumaczyć się ze swojego stanu nietrzeźwości.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.