pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2019
  • 7 marca 2019
  • wyświetleń: 3607

Schudnij nawet do 5 kg w 3 tygodnie z Naturhouse w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse" podaj

Potrzebujesz konkretnie rozpisanego na każdy dzień jadłospisu i jasnych zasad diety? Zależy Ci na zmianie sposobu żywienia, ale nie masz czasu, aby przychodzić na wizyty do dietetyka? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wybierz box dla siebie i rozpocznij 3-tygodniową rewolucję!

Centrum Dietetyczne Naturhouse


Box Detox Naturhouse to kompleksowa 3-tygodniowa kuracja do zastosowania w domowym zaciszu bez konieczności spotykania się z dietetykiem na cotygodniowych wizytach kontrolnych.

Co znajdziesz w BOXie?
  • plan diety - dokładny jasno rozpisany jadłospis na każdy dzień kuracji,
  • wskazówki żywieniowe i porady merytoryczne opracowane przez dietetyka,
  • przepisy na smaczne potrawy, które urozmaicają dietę,
  • zestaw suplementów pomagających osiągnąć założony cel, odżywiających organizm i działających prozdrowotnie.


Zasady diety są jasne i przejrzyste. Podstawowym celem kuracji jest wyrobienie w nas prawidłowych nawyków żywieniowych, które zaprocentują poprawą wyglądu, zdrowia i samopoczucia. To wszystko w jedynie 3 tygodnie! Kuracja jest łatwa w zastosowaniu, a posiłki są smaczne! W razie pytań i wątpliwości lub chęci sprawdzenia efektów na wadze i analizatorze składu ciała, zawsze możesz skonsultować się z dietetykiem - bez dodatkowych opłat!

Dzięki swojej kompleksowości i łatwości w zastosowaniu BOX Naturhouse stanowi idealny pomysł na prezent. Już dziś zadbaj o zdrowie i samopoczucie bliskich Ci osób!

Box Detox to box przeznaczony dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy chcą zastosować kurację oczyszczającą organizm i pozbyć się uczucia zmęczenia oraz ciężkości. Na DETOX powinni zdecydować się wszyscy, którzy cierpią na problemy trawienne i zaparcia, a dodatkowo miewają kłopoty z cerą. Kuracja BOX DETOX doda Ci energii, sprawi, że poczujesz się lżej, a kłopoty trawienne miną! Poprawi się też stan Twojej cery, a to między innymi zasługa utraconych kilogramów - odżywiając się według wskazówek z programu DETOX, możesz stracić nawet do około 3-5 kg w ciągu trzech tygodni.

Centrum Dietetyczne Naturhouse


Centrum Dietetyczne Naturhouse

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Naturhouse

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse" podaj