Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 stycznia 2019
  • wyświetleń: 898

Pawłowice: decyzje podatkowe można odebrać osobiście

W gminie Pawłowice, że istnieje możliwość osobistego odebrania decyzji w sprawie podatku od nieruchomości, podatku rolnego i leśnego na rok 2019.

Decyzje są wydawane w pokoju 1.12 na pierwszym piętrze w Urzędzie Gminy Pawłowice. Osoby, które będą odbierały dokument, mogą równocześnie dokonać płatność drogą elektroniczną (za pomocą karty płatniczej). W pokoju 1.12 można także odebrać blankiety wpłat za odbiór odpadów na rok 2019.

Od 4 lutego w sołectwach: Warszowice, Pniówek, Pielgrzymowice, Jarząbkowice decyzje podatkowe będą doręczane przez sołtysów. Natomiast w sołectwach: Pawłowice, Pawłowice Osiedle, Krzyżowice i Golasowice decyzje będą dostarczane przez gońca. W przypadku nieobecności domowników przesyłka będzie awizowana, z możliwością odbioru w Punkcie Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy Pawłowice, w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30, a we wtorek do 17:00.

Przypominamy, że termin wpłaty pierwszej raty upływa 15 marca 2019 r.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.