Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 stycznia 2019
  • wyświetleń: 6450

52-latek z Pszczyny miał 3 promile, po 12.00 jeździł ul. Polne Domy

Na powiatowych drogach znów zatrzymano pijanych kierowców. Trzech zakończyło swoją podróż w rękach policji. Najwięcej promili miał 52-latek z Pszczyny.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji, 18 stycznia o godzinie 12.15 na ulicy Polne Domy w Pszczynie do kontroli zatrzymano 52-letniego kierowcę samochodu Hyundai Matrix. Badanie wykazało u prowadzącego blisko 3 promile. Zatrzymany to mieszkaniec Pszczyny.

20 stycznia w Goczałkowicach na ulicy Uzdrowiskowej policjanci skontrolowali kierowcę Peugeota 308. U mieszkańca powiatu oświęcimskiego wykryto 0,7 promila. Tego samego dnia w Krzyżowicach na ulicy Zwycięstwa mundurowi zatrzymali do kontroli mężczyznę w wieku 32 lat (zam. pow. pszczyński), który posiadając czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych kierował motorowerem Zipp, będąc w stanie nietrzeźwości - miał 0,9 promila.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.