Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 stycznia 2019
  • wyświetleń: 6501

Kolejni pijani kierowcy zatrzymani w powiecie pszczyńskim

Kolejni pijani kierowcy w ostatnich dniach wpadli w ręce policjantów. W Jankowicach jeden z prowadzących samochód miał ponad 1,5 promila.

9 stycznia po godzinie 15.00 w Pszczynie na ulicy Łowieckiej policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca naszego powiatu. Mężczyzna kierował Seatem Cordobą, mając ponad promil alkoholu we krwi.

12 stycznia około 15.15. w Pawłowicach na ulicy Zjednoczenia w ręce mundurowych wpadł inny mieszkaniec naszego powiatu, kierowca Renault Clio. Badanie wykazało u niego około 0,9 promila. Ponadto okazało się, że mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania.

W niedzielę po godzinie 2.00 w nocy na ulicy Złote Łany w Jankowicach policjanci zatrzymali samochód Opel Vectra. Pojazdem kierował mieszkaniec Krakowa, u którego badanie wykazało ponad 1,5 promila.

Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie poinformowała także o interwencji z dnia 7 stycznia, gdy na ulicy Pszczyńskiej w Woli policjanci zatrzymali do kontroli 47-letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który kierował pojazdem Nissan, pomimo prawomocnego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.