pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 16 stycznia 2019
  • wyświetleń: 7746

Barbara Bandoła i Damian Cieszewski spotkali się z Samorządem III LO

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj

Z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego III Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie spotkali się starosta Barbara Bandoła oraz wicestarosta Damian Cieszewski.

III LO
Barbara Bandoła i Damian Cieszewski spotkali się z Samorządem III LO · fot. Powiat


Uczniowie podzielili się swoimi wątpliwościami związanymi z przeniesieniem szkoły do budynku przy ul. Batorego w Pszczynie. Założenia wspólnego projektu gminy i powiatu związanego z dostosowaniem sieci szkół do wymogów reformy oświaty są takie, że w budynku przy ul. Batorego mają kształcić się I klasy, które rozpoczną naukę we wrześniu 2019 r., obecne II i III klasy kontynuowałyby naukę przy ul. Kazimierza Wielkiego. Prowadzeniem szkoły ma zająć się powiat pszczyński.

Przedstawiciele powiatu pszczyńskiego wyjaśnili uczniom, że gdy tylko zapadną w tej sprawie ostateczne decyzje ze strony gminy, powiat zaprosi środowisko szkoły do szerokich konsultacji na temat kształtu przyszłego liceum przy ul. Batorego.

- Chcemy rozmawiać warsztatowo z uczniami, nauczycielami, rodzicami i zaprosić ich do wspólnego określenia potrzeb placówki w budynku przy ul. Batorego - mówili Barbara Bandoła i Damian Cieszewski.

Rozmowy na temat zmian związanych z organizacją III LO będą kontynuowane.

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj