Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 stycznia 2019
  • 18 stycznia 2019
  • wyświetleń: 9155

Policjanci z Pszczyny spotkali się z użytkownikami skateparku

Użytkownicy pszczyńskiego skateparku spotkali się 15 stycznia ze swoją dzielnicową, aby porozmawiać o problemach związanych tym miejscem. Chcąc zdążyć przed rozpoczęciem sezonu, starano się wymienić punkty, których realizacja znacząco poprawiłaby bezpieczeństwo w tym rejonie.

Spotkanie, skatepark
Policjanci z Pszczyny spotkali się z użytkownikami skateparku · fot. KPP Pszczyna


Korzystający regularnie z urządzeń skateparku nastolatkowie podkreślali, że dla nich również istotne jest bezpieczeństwo, dlatego cieszyli się z możliwości porozmawiania na ten temat bezpośrednio z policjantami.

Na spotkaniu, które zorganizowano w ramach planu priorytetowego dzielnicowej, zostały omówione zasady użytkowania obiektu oraz stan bezpieczeństwa użytkowników pszczyńskiego skateparku. Oprócz mł. asp. Izabeli Lis, głos zabrali także naczelnik wydziału prewencji i policjanci z komórki zajmującej się problematyka przestępczości wśród młodzieży.

Extreme City - szkolenia w pszczyńskim skateparku - 10.07.2015
Skatepark w Pszczynie · fot. Michał Korzwski, Extreme City, BM


Młodzi ludzie, którzy przyszli porozmawiać z mundurowymi, mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania i zaproponować rozwiązania, które, ich zdaniem, znacząco rozwiązałyby odczuwane przez nich niedogodności.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.