Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1409

Goczałkowice: inna firma będzie dowozić dzieci do szkół

Firma "MAR-BUS" Handel i Usługi Marek Ogrodzki z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach będzie świadczyła na rzecz gminy Goczałkowice-Zdrój usługę dowozu uczniów do szkół w okresie od stycznia do końca grudnia 2019r.

Firma "MAR-BUS" przedstawiła najkorzystniejszą ofertę i w grudniu ubiegłego roku wygrała przetarg nieograniczony. Usługa transportowa obejmuje przewóz uczniów zamieszkałych na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój do Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju oraz Zespołu Szkół nr 3 w Pszczynie i Zespołu Szkół nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach, w dniach nauki w szkołach.

Trasy i godziny przywozu oraz odwozu ustalono z dyrektorami szkół w toku sporządzania specyfikacji istotnych warunków zamówienia, przy czym utrzymano dotychczasowe kursy. W ramach usługi przewozowej wykonawca zapewnia opiekunów, którzy ukończyli kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wartość brutto zamówienia - 141.821 zł

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.