pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 października 2005
  • wyświetleń: 959

Konkurs na kartkę świąteczną

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie i „Głos Pszczyński” po raz czwarty zapraszają do udziału w konkursie plastycznym na projekt kartki świątecznej z okazji świąt Bożego Narodzenia. Technika wykonania kartki dowolna. Maksymalny format A 5. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach: I – szkoły podstawowe, II – szkoły gimnazjalne.

W konkursie mogą wziąć udział osoby indywidualne oraz instytucje. Do konkursu szkoła może zgłosić maksymalnie 10 prac, a osoby indywidualne – 3. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora. Prace należy składać do 30 listopada w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Pszczynie, ul. Piastowska 1 lub w redakcji „Głosu Pszczyńskiego”, ul. Zdrojowa 4.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w miesiącu grudniu. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. O terminie wręczenia nagród zwycięzcy zostaną poinformowani. Najładniejsze kartki zostaną zaprezentowane w wydaniu świątecznym „Głosu Pszczyńskiego”. Organizatorzy proszą o podanie następujących danych: imię, nazwisko, wiek, adres, telefon. W przypadku udziału w konkursie szkoły lub innej placówki – również imię i nazwisko opiekuna oraz adres i telefon instytucji.

Głos Pszczyński

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.