Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 stycznia 2019
  • wyświetleń: 4268

Początek roku i kilka zatrzymań pijanych kierowców

Przez pierwsze dni 2019 roku policjanci z pszczyńskiej komendy zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców

Już dwie minuty po północy 1 stycznia policjanci ujęli na ulicy Pszczyńskiej w Górze kierowcę Volkswagena Passata. Mieszkaniec powiatu oświęcimskiego przeszedł dwa badania. Obydwa wykazało około 1,4 promila.

Dzień później na ulicy Beskidzkiej w Kobiórze policjanci zatrzymali mieszkańca naszego powiatu. Kierował on samochodem Peugeot Partner, mając 0,6 promila.

3 stycznia na ulicy Dworcowej w Pszczynie w ręce mundurowych wpadł kierowca Jaguara. Szybko okazało się, że mieszkaniec powiatu pszczyńskiego nie tylko jest nietrzeźwy (1,3 promila), ale jest też poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Pszczynie do ustalenia miejsca pobytu i kierował pojazdem pomimo zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

W sobotę, 5 stycznia na ulicy Górniczej w Pawłowicach policjanci ujęli 69-letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który kierował samochodem osobowym Fiat Seicento, pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.