pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 stycznia 2019
  • 15 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3504

27. finał WOŚP w Kobiórze: zebrano ok. 28.700 zł

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz dziewiąty zagrała w Kobiórze. Ze wstępnych obliczeń wynika, że podczas tegorocznego Finału udało się zebrać ok. 28.700 zł.

27. finał WOŚP w Kobiórze
27. finał WOŚP w Kobiórze: zebrano ok. 28.700 zł · fot. spolkom.pl


27. finał WOŚP rozpoczął się w sobotę, 12 stycznia porannym turniejem skata w Gminnym Domu Kultury. Wieczorem w Pubie Gra Gitara (do niedawna Elwer) wystąpiły formacje: Klaustrofobia, Główna Księgowa i Double Blind.

Finał zaplanowano w niedzielne popołudnie i wieczór w Gminnym Domu Kultury w Kobiórze. W programie przewidziano występy zespołu Campanella ze Szkoły Podstawowej, pokaz iluzji w wykonaniu Michała Sośniaka, SMOG Stop - pokaz i rozmowa na temat walki ze smogiem, koncert Natalia Mikołajec Band, występ Kabaret TON i koncert Adam Kulisz/Trio.

Pomiędzy tymi punktami programu odbyły licytacje atrakcyjnych fantów. Ponadto przeprowadzono pokazy ratownictwa i sprzętu OSP Kobiór, warsztaty rękodzieła oraz zorganizowano strefę gastronomiczną, gdzie można było spróbować kiełbasy i krupnioka z grilla, grochówki, ciast, a nawet potraw kuchni indyjskiej.

Organizatorem wydarzenia jest Kobiórska Inicjatywa Kulturalna. W organizacji pomógł Pub "Gra Gitara" oraz Powiat Pszczyński, Gmina Kobiór i restauracja "Pod Sikorką".

ab, BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.