pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2019
  • 20 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2681

VIII Rowerowy Rajd Szlakiem Ewakuacji Więźniów Oświęcimskich

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Za nami:

Klub Turystyki Kolarskiej "Koło" przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na VIII Rowerowy Rajd Szlakiem Ewakuacji Więźniów Oświęcimskich - w 74. rocznicę Marszu Śmierci, który odbędzie się w niedzielę, 20 stycznia.

Zbiórka o godzinie 9.30 przed Hotelem PTTK, przy ul. Bogedaina 16 w Pszczynie. Stąd zaplanowano przejazd uczestników autobusem do Studzionki (organizatorzy zapewniają również transport rowerów na miejsce). O godzina 10.00 przewidziano start z parkingu przed cmentarzem parafialnym w Studzionce i przejazd rowerami w kierunku Pawłowic. Ok. godziny 11.30 przyjazd do Bzia Zameckiego na cmentarz parafialny pod Pomnik Ofiar Marszu Śmierci, wyjazd w dalszą drogę do Jastrzębia-Zdroju. Przyjazd pod Tablicę Pamięci poświęconą 36 ofiarom marszu ewakuacyjnego w Jastrzębiu. Około 13.00 planowany powrót autobusem z Jastrzębia do Pszczyny.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Zapisy do 17 stycznia w biurze PTTK, ul. Rynek 15, tel. (32) 449-11-23. Szczegóły na stronie: www.pttk-pszczyna.slask.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj