Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 stycznia 2019
  • wyświetleń: 8833

[FOTO] Kolejne auto uderzyło w barierki na DK-1 w Goczałkowicach

W środę, 2 stycznia około godziny 13:00 na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju doszło do kolizji samochodu osobowego z barierą energochłonną. Zdarzenie miało miejsce na pasie w stronę Bielska-Białej w okolicy skrzyżowania z ulicą Borowinową. To druga tego typu kolizja w tym roku.

Kolizja na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 2.01.2019 · fot. pless.pl + nadesłane przez czytelnika


Młode małżeństwo z Torunia podróżowało do Wisły na trzytygodniowy wypoczynek. Przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych. Kierowca twierdził, że jechał około 70km/h, jednak droga w chwili zdarzenia była pokryta błotem pośniegowym. Warto przypomnieć, że tym miejscu obowiązuje ograniczenie właśnie do 70km/h i jest to górna granica. Jeśli warunki na drodze pogarszają się, kierowca powinien dostosować prędkość tak, żeby nie spowodować zagrożenia w ruchu drogowym.

To czwarte zdarzenie pod rząd w ciągu ostatnich dwóch dni na tym fragmencie drogi. Dziś rano pisaliśmy o tej sprawie w artykule: [FOTO] Kolizja goni kolizję na DK-1. Trzy rozbite samochody w trzy dni!

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.