Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 stycznia 2019
  • wyświetleń: 4763

Nowy gabinet dietetyczny - Dietetyka Stalmach

Artykuł sponsorowany:

Profilaktyka zdrowotna to filar naszego dobrego samopoczucia. Nowo powstały gabinet dietetyczny Dietetyka Stalmach mieszczący się w Łące przy ulicy Wiejskiej 4 zaprasza wszystkich, którzy potrzebują wsparcia by poprawić swój stan zdrowia lub pragną lepszego samopoczucia i wymarzonej sylwetki oraz zdrowego trybu życia.

Dietetyka Stalmach


Nowy Rok - Nowa/Nowy Ja, takie hasła często słyszymy, gdy tylko miną ostatnie strzały sylwestrowych petard. Wielu z nas w związku z tym hasłem wybierze się do kosmetyczki, aby zafundować sobie nowe paznokcie, inni będą szukać relaksu w salonie spa a jeszcze inni kupią wymarzoną torebkę Louis Vuitton. Jednak jedną z alternatyw, może nawet ważniejszą, jest zadbanie o swoje zdrowie - mogą to być zabiegi rehabilitacyjne czy fizjoterapeutyczne, zadbanie o większą aktywność fizyczną, czy poprawa swojego stanu odżywienia.

Odpowiednie żywienie jest jedną z najważniejszych części profilaktyki zdrowotnej. A profilaktyka jest ważna, bo czyż nie lepiej zapobiegać niż leczyć?

Właśnie z taką propozycją dla Państwa wychodzi mój niedawno powstały gabinet dietetyczny. Oferta skierowana jest dla osób chcących poprawić swój stan zdrowia w chorobie dieto-zależnej, dla osób, które po prostu pragną lepiej wyglądać, czy czuć się lepiej we własnym ciele, dla sportowców, czy osób starszych. Gabinet również jest przygotowany na przyjęcie najmłodszych pacjentów, dzięki odpowiedniemu i profesjonalnemu sprzętowi pomiarowemu, dlatego niemowlęta, małe dzieci również zapraszamy. Kobiety w ciąży, czy mamy karmiące też znajdą u nas cenne porady.

Dietetyka Stalmach


W gabinecie przyjmuje dyplomowany dietetyk z ponad 10-letnim doświadczeniem, członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, każdy otrzyma w nim profesjonalną pomoc dietetyczną, oraz indywidualne, odpowiednio zbilansowane jadłospisy, dostosowane do stylu życia, zdrowia, czy aktywności fizycznej.
Gabinet jest wyposażony w analizator medyczny znanej firmy In Body, której urządzenia stosowane są w najlepszych jednostkach badawczych i medycznych na całym świecie. Dzięki niemu Pacjent otrzyma wiarygodną informację o składzie swojego ciała i będzie mógł śledzić postępy treningów na siłowni czy klubie fitness, a także postępy w czasie dietoterapii.

W Dietetyka Stalmach jadłospisy opracowywane są na bazie ogólnodostępnych produktów żywnościowych - nie na bazie suplementów czy gotowych koktajli.

Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na wizytę. Można tego dokonać poprzez:
  • kontakt telefoniczny: 511-338-567
  • stronę internetową www.dietetykastalmach.pl
  • kontakt mailowy: info@dietetykastalmach.pl


--
Dietetyka Stalmach
ul. Wiejska 4
43-241 Pszczyna-Łąka,