Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 grudnia 2018
  • 1 stycznia 2019
  • wyświetleń: 12829

To już pewne - Sławomir będzie gwiazdą Dni Pszczyny!

Pszczyńskie Centrum Kultury rozpisało konkurs na organizację Dni Pszczyny. Wiadomo już kto będzie największą gwiazdą przyszłorocznej imprezy. Zgodnie z życzeniem czytelników portalu pless.pl na scenie w parku wystąpi Sławomir. Kto uzupełni program dowiemy się w najbliższych tygodniach.

Sławomir
Sławomir będzie gwiazdą Dni Pszczyny! · fot. facebook.com/slawomirfunpage/


Dni Pszczyny odbędą się 24 oraz 25 sierpnia, tradycyjnie na terenie parku. Zgodnie z założeniami konkursu w niedzielę, która ma przyjąć formę bardziej rodzinną, a na dużej scenie wystąpi Sławomir. Z kolei pierwszy dzień ma być skierowany do młodszej widowni, aczkolwiek wciąż nie zostało jeszcze sprecyzowane która z gwiazd wtedy zaśpiewa.

Pod uwagę przy doborze repertuaru będą: Afromental, Ania Wyszkoni, Anita Lipnicka, B.R.O., Fisz Emade Tworzywo, Happysad, Łąki Łan, Michał Szpak, Patrycja Markowska, Piękni i Młodzi, Sarsa, Tabu, Elektryczne Gitary, a także pszczyńskie zespoły i muzycy, m.in.: SMTH of Point, Orkiestra Ogniska Muzycznego, Silver Samurai, Synesthesia, Dudek Band, zespół Walfad, North Cape, zespół CeHa.

Przypomnijmy, że w tym roku główna gwiazda Dni Pszczyny była wybierana poprzez ankietę zorganizowaną na portalu pless.pl. Poprzedziło ją przyjmowanie propozycji, a także późniejsza weryfikacja możliwości przyjazdu do naszego miasta przez artystów.

Dokładny program wydarzenia poznamy w styczniu. Póki co, musimy uzbroić się w cierpliwość, ale zachęcamy do posłuchania najbardziej znanego hitu Sławomira, czyli "Miłość w Zakopanem".

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.