Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 27 grudnia 2018
  • 13 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1248

Niedziela z Bajką dla dzieci w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu

Za nami:

Jeśli szukacie pomysłów na niedzielne spędzenie czasu z rodziną, zapraszamy na nowy cykl spotkań. Wraz z nowym rokiem zapraszamy na Niedziele z Bajką. Raz w miesiącu będziemy spotykać się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu, gdzie na scenie będą prezentować się najlepsze spektakle teatralne dla dzieci.

Dzieci nie tylko będą mogły zobaczyć spektakl, ale będą miały okazję podejrzeć pracę aktorów oraz uczestniczyć w przygotowanych przez nich zabawach.

Najbliższy spektakl "Smocze gadanie" odbędzie się 13 stycznia o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Spektakl został przygotowany przez Teatr Guziczek z TZR z Izabelą Karwot. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie lub na portalu biletyna.pl.

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-19:30. Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: (32) 212-44-91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka.

Terminy kolejnych Niedziel z Bajką:
  • 24 lutego - "W poszukiwaniu królewny" Teatr Supełek, DK Boguszowice
  • 24 marca - "Wojny domowe" Teatr Szydełko, Wodzisławskie Centrum Kultury
  • 14 kwietnia - "Oz" Teatr Szydło, Wodzisławskie Centrum Kultury


Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.