Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 27 grudnia 2018
  • 13 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2943

Finał WOŚP w Suszcu: wirtualna przejażdżka rowerem po gminie

Za nami:

13 stycznia cala Polska zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab w Suszcu również zaprasza na 27. Finał WOŚP. Celem najbliższej zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W suszeckim sztabie będzie pracowało ponad 40 wolontariuszy. Przez cały dzień na terenie gminy Suszec będzie prowadzona zbiórka. Organizatorzy zapraszają także na wydarzenia, które odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu, w tym również na licytacje.

W ramach tegorocznego finału zapraszamy na:Warsztaty kreatywne dla dzieci:
Podczas warsztatów będziemy przygotowywać prezenty dla Babci i Dziadka z okazji zbliżającego się ich święta. Warsztaty poprowadzi Katarzyna Rząsa.
Godz. 15:00, wstęp wolny.

Niedziela z bajką:
Zapraszamy na nowy cykl spotkań z teatrem dla dzieci. 13 stycznia zagramy spektakl "Smocze gadanie", który został przygotowany przez Teatr Guziczek z TZR z Izabela Karwot.
Godz. 16:00, bilety w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie lub na portalu biletyna.pl.

Wirtualna przejażdżka rowerem po Suszcu:
Przemierz z nami Suszec na trenażerze wybierając jedną z kilku wirtualnych tras przygotowanych przez UKS Krupiński Suszec!
Godz. 17:00, wstęp wolny.

Koncert Fusion Suszec Świątecznie
Fusion to w skrócie chór innego rodzaju. Koncert Fusion to koncert młodych osób z naszej gminy, które spotykają się na cotygodniowych próbach a teraz chcą podzielić się z Wami efektami swojej pracy! Na pewno nie zabraknie dobrej muzyki, instrumentów na żywo, młodzieńczej energii i twarzy, które znacie z Suszca i okolic!
Godz. 18:30, wstęp wolny.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.