pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3082

Co pod choinkę? Polecamy piękną biżuterię! Teraz z dużym rabatem!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Święta Bożego Narodzenia 2017" podaj

Artykuł sponsorowany:

Boże Narodzenie, a kilka dni później Nowy Rok to magiczny czas, gdy szczęście osób nam bliskich jest najcenniejsze. To również okres podarunków dla osób, które kochamy i szanujemy. Jeżeli nie zdążyłeś jeszcze kupić odpowiedniego upominku, to podpowiadamy - biżuteria jest doskonałym pomysłem na prezent! Zwłaszcza teraz, gdy w Pszczynie można ją kupić w bardzo atrakcyjnej cenie!

Teraz w naszym salonie aż 20% rabatu na całą ofertę biżuterii! Zapraszamy po wspaniały prezent dla bliskiej osoby!


Pracownia złotnicza Mendrykowski w Pszczynie


Firma Mendrykowki została założona w 1973 roku. Najpierw funkcjonowała jako Spółdzielnia Pracy w Pszczynie, a od 1990 roku działa przy ulicy Warownej 35 jako prywatna pracownia złotnicza. Dwa lata później jej działalność została poszerzona o sklep jubilerski Agat mieszczący się w Pszczynie przy ulicy Warownej 23.

Zakres naszych usług w pracowni obejmuje wszelaki przerób i naprawy biżuterii złotej i srebrnej z materiału własnego oraz powierzonego przez klientów. prowadzimy: skup złota, sprzedaż, przeróbki obrączek, pierścionków, kolczyków, łańcuszków. Gwarantujemy także profesjonalne usługi grawerskie, tj. napisy w obrączkach na długopisach, zegarkach, wisiorkach.

Mendrykowski Jubiler

Mendrykowski Jubiler

Mendrykowski Jubiler

Mendrykowski Jubiler


Wieloletnia praktyka jak i doświadczenie w branży jubilerskiej gwarantują wysoką jakość wykonywanych produktów, jak i wszelkich usług powierzonych przez Klientów.

Zapraszamy do naszej pracowni oraz na stronę www.mendrykowski.pl !

Mendrykowski


Pracownia złotnicza
Pszczyna
ul.Warowna 35
Tel. 512 237 323

Czynne:
  • pn.-pt.: 9.00 - 17.00
  • sobota: 9.00 -12.00


Lokalizacja: