pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2018
  • 22 stycznia 2019
  • wyświetleń: 7239

Góralski kulig do źródeł Olzy z Oddziałem PTTK Ziemi Pszczyńskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Przewodników imienia Haliny i Witolda Jakubowskich przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej serdecznie zaprasza na Góralski Kulig do źródeł Olzy w niedzielę, 27 stycznia.

Serdecznie zapraszamy na wspaniałą zabawę jaką jest kulig zimowy. Zaplanowana trasa kuligu jest niezwykle atrakcyjna pod względem turystycznym. Prezentuje piękne leśne i górskie zimowe krajobrazy.

Wyjazd o godzinie 8.00 spod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16. W programie kulig oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek w Istebnej.

Koszt wyjazdu wynosi 95 zł. Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW, ognisko z pieczeniem kiełbasek i góralski napitek, a dla najmłodszych słodka niespodzianka.

Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 30 osób. Zapisy do 22 stycznia lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel. (32) 449-11-23. Szczegóły na stronie: www.pttk-pszczyna.slask.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj