Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 grudnia 2018
  • wyświetleń: 8127

20-latek stracił panowanie nad Skodą. Miał 2 promile

W sobotę przed północą na ulicy Pszczyńskiej w Miedźnej nietrzeźwy 20-latek stracił panowanie nad Skodą i zjechał z drogi. O jego dalszym losie zadecydują sąd i prokurator.

- Młody mężczyzna, jadąc od strony Oświęcimia, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Stało się to na ul. Pszczyńskiej w Miedźnej, w okolicach tamtejszego urzędu gminy - relacjonują mundurowi.

Wylegitymowany właściciel skody podczas pierwszego badania wydmuchał blisko, 1,9 promila. - Taki wynik spowodował, że jak tylko wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. 20- latek musiał pożegnać się ze swoim prawem jazdy - opisują interwencję.

To jednak nie koniec konsekwencji prawnych jego nieodpowiedzialnego zachowania na drodze. O losie 20-latka już wkrótce, zdecyduje sąd i prokurator. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i oświadczył, że bardzo żałuje tego, co zrobił.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.