pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 1 grudnia 2018
  • 3 grudnia 2018
  • wyświetleń: 5151

Nie Dokarmiaj Smoga zachęca do wywieszenia tablic w szkołach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Kampania obywatelska Nie Dokarmiaj Smoga nadal prężnie działa. Niedawno jej przedstawiciele wystosowali pisma do dyrektorów szkół z prośbą o podjęcie działań informacyjnych na temat aktualnej jakości powietrza.Treść pisma

Do Dyrektorów gminnych i powiatowych publicznych placówek edukacyjnych

Starosta Pszczyński, Burmistrz Pszczyny oraz kampania obywatelska Nie Dokarmiaj Smoga zachęcają do ponownego stałego monitorowania jakości powietrza. Prosimy o informowanie uczniów i rodziców o stanie jakości powietrza za pomocą tablic, które otrzymali Państwo w zeszłym sezonie grzewczym.

Aktualny stan jakości powietrza w gminie Pszczyna można sprawdzić na portalu syngeos.pl/panel lub przy pomocy aplikacji na smartfony Syngeos — Nasze Powietrze.


Dyrektorzy otrzymali również wzory tablic, które mogli samodzielnie wydrukować. Niektóre szkoły bardzo szybko odpowiedziały na apel i umieściły na terenie placówki karty informacyjne.

Loading...


Jednocześnie przypominamy, że dane o jakości powietrza możecie śledzić na bieżąco na naszym portalu pod adresem: www.pless.pl/monitoring-jakosci-powietrza-on-line-pszczyna.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj