Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 listopada 2018
  • 23 listopada 2018
  • wyświetleń: 1821

XVI Regionalny Przegląd Jasełek 2019 w Suszcu

Za nami:

Zapraszamy do udziału w eliminacjach! W związku z nadchodzącym czasem Świąt Bożego Narodzenia wraz z partnerami: Starostwem Powiatowym w Pszczynie, Gminą Suszec, Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie i Gminnym Zespołem Usług Wspólnych w Suszcu, przygotowujemy XVI Regionalny Przegląd Jasełkowy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym pięknym wydarzeniu, które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Eliminacje zaplanowaliśmy w terminie od 21 do 23 stycznia 2019 roku, natomiast koncert laureatów, podczas którego zostaną wręczone nagrody i zaprezentowane spektakle, które zdobyły Grand Prix, odbędzie się 27 stycznia 2019 roku o godzinie 16:00 w sali widowiskowej GOKu.

Jury oceni występy w czterech kategoriach:
• 21.01 - przedszkola,
• 22.01 - kl. I-III szkół podstawowych,
• 23.01 - kl. IV-VI szkół podstawowych,
kl. VII-VIII szkół podstawowych oraz III klasy gimnazjum

Karty zgłoszenia wraz z płytą CD/pendrive'm z nagraną ścieżką dźwiękową wykorzystywaną podczas jasełek, należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do GOK-u w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia 2018 roku (decyduje data wpływu do GOKu).

Kartę zgłoszeniową oraz regulamin można pobrać na stronie www.kulturasuszec.pl

Jeśli masz pytania, zapraszamy do biura merytorycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynnego od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. 32 212 44 91 wew. 21 lub wysyłając maila: kasia@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.