Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 listopada 2018
  • 19 listopada 2018
  • wyświetleń: 15893

[FOTO] Śląskie Motocyklistki na rzecz Domu Kulejących Aniołów

W sobotę, 17 listopada o godzinie 18.00 w tyskim Wielokranie odbył się wernisaż kalendarza charytatywnego Śląskich Motocyklistek. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz Domu Kulejących Aniołów.

Wernisaż kalendarza charytatywnego Śląskich Motocyklistek - 17.11.2018 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


To już 3. edycja kalendarza Śląskich Motocyklistek. Pomysł na niego narodził się z chęci pomagania. - Pomagamy, bo możemy. Wśród nas są: mamy, lekarki, prawniczki, managerki, kierowcy autobusów... jesteśmy różne, ale łączy nas jedno - kochamy motocykle. Prawie 1000 kobiet z różnych miast na Śląsku połączonych pasją do motocykli i chęcią pomagania. Wspieramy wszystkich potrzebujących, tych najmniejszych i tych dużych - tłumaczą Śląskie Motocyklistki.

Pierwsza edycja kalendarza skierowana była do najmłodszych pacjentów oddziału noworodków. Dzisiaj silne kobiety wspierają silne kobiety: chore na raka (jak w ubiegłej edycji kalendarza) oraz mamy niepełnosprawnych dzieci (edycja tegoroczna).

Loading...


- W tym roku wspieramy wyjątkowe matki, które wybudowały dom dla swoich dzieci - niesamowity Dom Kulejących Aniołów w Piasku koło Pszczyny - informują Śląskie Motocyklistki. - Jeżdżąc na motocyklu pokonujemy własne słabości i lęki, ale jesteśmy silniejsze i właśnie tą siłą chcemy się dzielić ze światem. Jeśli tylko dzięki nam na twarzy choć jednej osoby zagości uśmiech, z jej barków będziemy mogły zdjąć choć jeden ciężar i z oczu popłynie mniej łez, to właśnie będzie nasz sukces - dodają.

Kalendarz jest dostępny od 17 listopada. W dniu wernisażu odbyła się licytacja zdjęć z wystawy, w której każdy mógł wziąć udział. Twórcami tego wydarzenia i kalendarza są: Śląskie Motocyklistki, Dorota Ziętek, Tomasz Adamczyk, Marek Drapiński oraz 11 wizażystek.

Odważny kalendarz Śląskich Motocyklistek

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.