pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 4 listopada 2018
  • 12 listopada 2018
  • wyświetleń: 9018

[ZDJĘCIA] Historia Polski wg Jacka Kaczmarskiego w PCKulu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Uczestnicy zajęć pozalekcyjnych Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie wraz ze swoimi opiekunami - Katarzyną Machnik, Ewą Chlebek, Piotrem Dudkiem, Mirosławem Lachowskim, Stanisławem Janoszek i Barbarą Wawrzyczek zaprosili na lekcję historii według Jacka Kaczmarskiego.

Koncert "Historia Polski wg Jacka Kaczmarskiego" - 11.11.2018 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Koncert "Historia Polski wg Jacka Kaczmarskiego" odbył się w niedzielę, 11 listopada w PCKulu. Zaproszenia do udziału otrzymali starosta pszczyński, burmistrz Pszczyny, radni miejscy i powiatowi, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele instytucji, z którymi współpracuje Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej, proboszczowie pszczyńskich parafii, a także rodzice uczniów biorących udział w koncercie.

new, ab, BM / pless.pl
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj