pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 października 2018
  • 13 listopada 2018
  • wyświetleń: 5537

Hospicjum im. św. Ojca Pio zebrało ponad 48 tysięcy

Dzięki życzliwości i hojności osób odwiedzających groby swoich bliskich w Pszczynie i okolicach Hospicjum św. Ojca Pio podczas zbiórki 1 listopada pozyskało 48 tys. zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na bieżącą działalność pszczyńskiego hospicjum domowego oraz kontynuację budowy Domu Ojca Pio w Pszczynie, gdzie będzie działać m.in. Ośrodek dziennego pobytu dla osób starszych, niesamodzielnych oraz hospicjum stacjonarne.

Kwesta na cmentarzach dla Hospicjum im. św. Ojca Pio - 01.11.2018 · fot. Hospicjum im. św. Ojca Pio


Wolontariusze hospicjum kwestowali na trzech cmentarzach w Pszczynie oraz na cmentarzach w Jankowicach, Studzienicach, Studzionce, Czarkowie, Goczałkowicach-Zdroju, Łące, Kobielicach, Piasku i Górze.

Wszystkim ofiarodawcom z całego serca dziękujemy za życzliwość, ciepłe słowa i złożone ofiary pieniężne. Wiele radości sprawiły nam rozmowy z Państwem i okazane wsparcie. Dziękujemy za ogromną szczodrość. Dziękujemy osobom kwestującym razem z nami ─ dorosłym, młodzieży i dzieciom ─ mówi prezes hospicjum, Teresa Buczak.

Wśród kwestujących byli członkowie i zarząd stowarzyszenia oraz wolontariusze akcyjni: uczniowie, nauczyciele, katecheci, rodzice i ministranci; łącznie około 140 osób w tym 60 dorosłych.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.