pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 października 2018
  • wyświetleń: 4560

Kolejne kradzieże na terenie powiatu. Skradziono portfel i tablet

Osoby czyhające na cudze mienie nie próżnują. W ubiegłym tygodniu na terenie powiatu odnotowano kolejne kradzieże. W ciągu dwóch dni skradziono m.in. portfel z dokumentami, samochód oraz tablet.

W czwartek, 25 października w gminie Pawłowice zgłoszono dwa przypadki kradzieży. Nieznany sprawca na terenie łaźni kopalni w Pniówku z haka skradł portfel wraz z dowodem osobistym, 2 kartami płatniczymi, kartą NFZ, pieniędzmi oraz zegarek, powodując straty o łącznej wartości 1030 zł na szkodę mieszkańca Jastrzębia Zdroju. Drugie zgłoszenie dotyczyło przywłaszczenia przez złodzieja dowodu osobistego oraz karty płatniczej banku. Sprawca posługując się skradzioną kartą dokonał zakupów, powodując straty w kwocie 144,76 zł. Więcej na ten temat tutaj: "Ukradł portfel wraz z kartą płatniczą i płacił nią za zakupy".

Kolejna kradzież miała miejsce w piątkową noc, 26 października. Nieustalony sprawca z terenu posesji przy ul. Osiedlowej w Piasku dokonał kradzieży 2 szt. akumulatorów z samochodu marki Iveco o wartości 1300 zł, 2 szt. akumulatorów oraz 100 litrów ON z samochodu marki Liaz o wartości 1700 zł, czym spowodował łączne straty w wysokości 3000 zł.

Tego samego dnia nieznany sprawca z parkingu przy ul. Leśnej w Pawłowicach skradł samochód marki Peugeot 106 w kolorze czerwonym o wartości 1000 zł wraz z dowodem rejestracyjnym.

Również w piątek, 26 października nieustalony sprawca przywłaszczył tablet marki "Hawlet Packard", pozostawiony na skrzynce na listy w klatce schodowej bloku mieszkalnego przy ul. ks. bp. Bogedaina w Pszczynie. Złodziej spowodował straty w wysokości 900 zł.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.