pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 28 października 2018
  • wyświetleń: 6530

Miedźna: przed II turą wójt gminy zaprasza mieszkańców na spotkanie

Wójt Bogdan Taranowski, startujący również w tegorocznych wyborach, zaprasza mieszkańców gminy na spotkanie. W ten sposób chce odpowiedzieć na nurtujące wyborców pytania i zaprzeczyć nieprawdziwym informacjom. Inicjatywę wójta poparł Dariusz Skrobol, burmistrz Pszczyny.

W gminie Miedźna jako jedynej w powiecie pszczyńskim odbędzie się w niedzielę, 4 listopada druga tura wyborów samorządowych. Im bliżej głosowania, tym bardziej i szybciej rosną emocje. W obiegu pojawia się również wiele informacji i plotek, które co jakiś czas są przez kandydatów dementowane.

W niedzielę rano starający się o reelekcję Bogdan Taranowski na swoim profilu na facebooku zaproponował mieszkańcom spotkanie w wynajętej przez komitet sali. Odbędzie się ono we wtorek w godzinach od 15.30 do 18.00 w sali Urzędy Stanu Cywilnego. Zapowiedział, że odpowie na pytania i tematy nurtujące mieszkańców.

- Ponieważ powinniśmy brać odpowiedzialność za swoje słowa - chętnie porozmawiam twarzą w twarz, także na forum publicznym - z moim konkurentem - o powodach takich publikacji i wskażę w jak wielu kwestiach podawane informacje są kłamstwem - napisał na swoim koncie facebookowym i dodał, że w internecie i wydanej niedawno gazecie opublikowano wiele nieprawdziwych informacji, wprowadzających czytelników w błąd.

Loading...


Co warto odnotować, inicjatywę wójta Bogdana Taranowskiego poparł Dariusz Skrobol. Burmistrz Pszczyny napisał w komentarzu pod zaproszeniem wójta: - Panie Wójcie, niestety obecnie fakenewsy to codzienność, kontrkandydaci nie potrafią inaczej stanąć w szranki wyborcze. Cenię Pana doświadczenie i zaangażowanie w rządzeniu gminą. Zachęcam mieszkańców aby przyszli na spotkanie w celu wyjaśnienia wszystkich nieprawdziwych informacji.

Przypomnijmy, ze rywalem Bogdana Taranowskiego w drugiej turze będzie Jan Słoninka - kandydat komitetu "Nowa Energia".

Oskar Piecuch / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.