pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 28 października 2018
  • 1 listopada 2018
  • wyświetleń: 4564

Zmiana organizacji ruchu przy pszczyńskich cmentarzach

Od poniedziałku, 29 października w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych na drogach w rejonie pszczyńskich cmentarzy została wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

Wszystkich Świętych
Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach od 29 października · fot. Powiat


Od poniedziałku 29 października na ul. Chopina został ustawiony jednostronny zakaz zatrzymywania się na odcinku od skrzyżowania z ul. Karola Miarki do wyjazdu z parkingu przy "Ludwikówce" (po stronie z chodnikiem) - zakaz będzie obowiązywał do piątku, 2 listopada. Dodatkowo na odcinku ul. Chopina od skrzyżowania z ul. K. Miarki do wyjazdu z parkingu przy "Ludwikówce" zostało ustawione oznakowanie A-30 "inne niebezpieczeństwa" wraz z tablicą "Wzmożony ruch pieszych".

W czwartek, 1 listopada w godzinach od 6.00 do 21.00 zamknięte dla ruchu pojazdów zostaną: ulica Hallera od skrzyżowania z ul. Katowicką do skrzyżowania z ul. Tulipanów/Partyzantów oraz ulica Katowicka na odcinku od skrzyżowania z ul. Narcyzów do ronda św. Jadwigi. Jednocześnie na ulicy Tulipanów zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy - skierowany od ulicy Hallera do ulicy Narcyzów.

Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie oraz ostrożną jazdę.

Do pobrania: zmiana organizacji ruchu

new, BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.