pless.pl

Wiadomości

  • 29 października 2018
  • wyświetleń: 3549

Chłodnictwo Grund - Montaż klimatyzacji oraz naprawa sprzętów!

Artykuł sponsorowany:

Chłodnictwo Grund to nowo powstała firma z Pszczyny zajmująca się chłodnictwem, klimatyzacjami i naprawą sprzętów chłodniczych (lodówka, chłodziarka). Jeśli szukasz profesjonalnej i prężnie rozwijającej firmy, która spełni Twoje marzenie o upragnionej klimatyzacji to właśnie ją znalazłeś.

Chłodnictwo


Szukasz najwyższej jakości urządzenia do klimatyzacji w Twoim domu, mieszkaniu, firmie? W Pszczynie powstała obecnie firma Chłodnictwo Grund, która kierując się dobrem oraz zadowoleniem swoich klientów podchodzi do współpracy odpowiedzialnie i profesjonalnie, dlatego dostarcza urządzenia najwyższej klasy.

Już nie musisz martwić się o wybór odpowiedniego sprzętu oraz jego montaż. Kompleksowa obsługa jaką oferuje Chłodnictwo Grund to pewna satysfakcja i zadowolenie wszystkich klientów.
Z uwagi na to, że tradycyjne systemy ciepłownicze nie są w stanie spełnić potrzeb coraz bardziej wymagających klientów, oferta firmy zawiera najlepsze urządzenia oraz sprawdzone sposoby ich zastosowania.

Jeśli szukasz klimatyzatorów dla Twojego domu, czy mieszkania, zachęcamy do zapoznania się z polecanymi cichymi i nowoczesnymi urządzeniami, wyselekcjonowanymi przez najlepszych doradców w zależności od metrażu Twojego pomieszczenia.

Dodatkowo Chłodnictwo Grund wykonuje usługi z zakresu naprawy chłodziarek, lodówek, wymiany sprężarek, montaż komór chłodniczych. Jeśli Twój sprzęt chłodniczy wymaga natychmiastowej naprawy i opinii profesjonalisty - zadzwoń!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy lub umówienia spotkania!
Chłodnictwo Grund

ul. Dunikowskiego 8
43-200 Pszczyna
tel.: 606 170 159