pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 października 2018
  • 29 października 2018
  • wyświetleń: 20270

W bliskim sąsiedztwie powiatu powstanie nowe centrum handlowe

Nieopodal powiatu pszczyńskiego powstanie Galeria Handlowa Wiślanka. Obiekt stanie w Żorach, tuż przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 81 z droga wojewódzką 935 (stanowiąca część obwodnicy miasta). Inwestor, spółka Błysk, otrzymała właśnie pozwolenie na budowę obiektu.

Galeria Wiślanka, Żory
Wizualizacja Galerii Wiślanka w Żorach · fot. mat. prasowe


Otwarcie centrum przewidziane jest w na przełomie 2019/2020 roku. Galeria Wiślanka będzie pierwszym nowoczesnym obiektem handlowym w Żorach. Wkrótce rozpocznie się przetarg na wybór generalnego wykonawcy projektu.

- Jestem przekonana, że Galeria Wiślanka sprosta oczekiwaniom mieszkańców Żor i okolic oraz zapewni im nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową z atrakcyjnymi markami. Dzięki doskonałej lokalizacji oraz szerokiej ofercie rekreacyjno-rozrywkowej, centrum stanie się miejscem lokalnej aktywności. Już wkrótce ruszymy z budową naszej inwestycji - podkreśla Teresa Jonas, Prezes zarządu Spółki Błysk.

Galeria Wiślanka, Żory
Wizualizacja Galerii Wiślanka w Żorach · fot. mat. prasowe


Jak zapewnia inwestor, poziom komercjalizacji obiektu wynosi już 70 procent. Za koncepcję komercjalizacji i wynajem odpowiada Mallson Polska. Na blisko 20 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się 80 sklepów i punktów usługowych, w tym Helios - jedyne w mieście wielosalowe kino oraz najnowszy koncept sieci Lidl. Do dyspozycji klientów będzie ponad 600 miejsc parkingowych, zlokalizowanych na podziemnym i naziemnym parkingu.

Galeria Wiślanka, Żory
Wizualizacja Galerii Wiślanka w Żorach · fot. mat. prasowe


- Projekt spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony najemców ze względu na swój potencjał i brak konkurencji w bezpośredniej okolicy. Będzie to pierwsza nowej generacji galeria handlowa w mieście, przyjazna rodzinom i sprzyjająca spędzaniu tu wolnego czasu, również w dni niehandlowe - mówi Ewa Ściubidło - wiceprezes zarządu Mallson Polska. - Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami zainteresowanymi najmem powierzchni w Galerii Wiślanka - dodaje.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.