pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 października 2018
  • wyświetleń: 4694

Blisko 9 tysięcy wypożyczeń Pszczyńskiego Roweru Miejskiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pszczyński Rower" podaj

Pszczyński Rower Miejski w ubiegłym roku cieszył się ogromną popularnością. Nie inaczej było również w tym sezonie, bowiem z bicyklów skorzystano aż 8,9 tys. razy!

Rower miejski, stacja Pszczyna rynek
Rower miejski w Pszczynie · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Samoobsługowe wypożyczalnie rowerów uruchomiono 25 maja. Do dyspozycji mieszkańców i turystów oddanych zostało 8 stacji, pomiędzy którymi można było przemieszczać się na 80 fabrycznie nowych rowerach z kompletnym wyposażeniem.

W tym roku mieszkańcy mieli większy wybór i więcej możliwości. W gminie Pszczyna stacje zlokalizowane były w sześciu miejscach: na rynku, os. Piastów, os. Stara Wieś i os. Daszyńskiego, a także na dworcu PKP i przy Ośrodku Sportów Wodnych. Ponadto, dzięki współpracy z gminą Goczałkowice-Zdrój dwie stacje pojawiły się na koronie zapory oraz w uzdrowisku.

Inauguracja roweru miejskiego w Pszczynie - 25.05.2018
W tym roku po raz pierwszy dzięki współpracy z gminą Goczałkowice-Zdrój dwie stacje pojawiły się na koronie zapory oraz w uzdrowisku · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Od pierwszego dnia rowery wypożyczano 8,9 tys. razy, z czego aż 2,6 tys. wypożyczeń odnotowano tylko w lipcu! Warto również podkreślić, że liczba zarejestrowanych użytkowników pod koniec sezonu wyniosła 2950, z czego aż 2052 osoby zarejestrowały się w tym roku.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pszczyński Rower

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pszczyński Rower" podaj