pless.pl

Wiadomości

  • 25 października 2018
  • wyświetleń: 5345

Bio-Medica - skuteczna terapia schorzeń tarczycy

Artykuł sponsorowany:

W Pszczynie przy ul. Bogedaina 5 działa specjalistyczny gabinet medycyny fizykalnej Bio-Medica, prowadzony przez wykwalifikowaną teraputkę Katarzynę Goły. W ofercie gabinetu znajdziemy elektrostymulację metodą Zenni, plazmoterapię Rife'a oraz oczyszczanie organizmu z toksyn Ion Detox.

biomedica


Katarzyna Goły to absolwentka psychologii, technik elektroradiologii i dyplomowany terapeuta. Z branżą medyczną jest związana od lat. Jako elektroradiolog pracowała przez 8 lat w tyskim Szpitalu Wojewódzkim, gdzie zajmowała się wykonywaniem zdjęć rentgenowskich i tomografii, przede wszystkim chorym z urazami ortopedycznymi. Wtedy poznała pacjentów, zmagających się z długotrwałym bólem. Naszym celem stało się skuteczne ograniczenie bólu, zwłaszcza tego przewlekłego, nerwobóli nie tylko kręgosłupa, ale także stawów (np. bóle kolan) i mięśni.

biomedica


Elektrostymulacja metodą Zenni jest skuteczna nie tylko w przypadku bóli, ale także przy wszelkich schorzeniach tarczycy ( nadczynność, niedoczynność, Hashimoto, wole, guzki) ale także przy rwie kulszowej , haluksach, ostrodze piętowej, chorobach nerek, wątroby , trzustki, dolegliwości ginekologicznych i urologicznych, problemach ze snem, przewlekłym stresem, astmą, żylakami, zakrzepicą, chorobach narządu wzroku ( jaskra, zaćma), zatok, a nawet depresją.

biomedica


W metodzie Zenni wykorzystujemy prądy Bernarda, zwane diadynamicznymi, które od dawna znane są w fizykoterapii, poprzez odpowiednią modulację prądu osiągnąć można działanie terapeutyczne. Stymulując centralny układ nerwowy, który reguluje pracę narządów, powodujemy prawidłowe wydzielanie hormonów. Zwykle wystarczy kilka zabiegów, aby poziom hormonów tarczycy unormował się, również guzki i wole stopniowo znikają. Dzięki tej metodzie można uniknąć operacji.

To jedna z trzech metod, wykorzystywanych w terapiach w gabinecie Bio-Medica. Plazmoterapia z kolei jest zalecana przy leczeniu schorzeń, których podłożem są zakażenia bakteriami, wirusami, grzybami i pasożytami. W okresie jesienno-zimowym to skuteczna i szybka w działaniu metoda na przeziębienie, które możemy zlikwidować nawet po jednym dniu! Inne wskazania do terapii to borelioza, toksoplazmoza, bóle zębów, stany zapalne zatok, katar, kaszel, grypa, astma, opryszczka, brodawki, trądzik, grzybice, zakażenie gronkowcem złocistym, chlamydią, e-coli, helicobacter pylori, candida albicans a także migrena, wrzody żołądka, parodontoza, czerniak złośliwy i wiele innych.

W pszczyńskim gabinecie wykorzystuje się do tego najwyższej klasy generator plazmowy, emitujący falę plazmową, będący w tej chwili najskuteczniejszy na świecie. Terapia jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna (mogą z niej korzystać również dzieci).

W kolejnej terapii wykorzystywany jest aparat Ion Detox, który stosowany jest do usuwania z organizmu toksyn i metali ciężkich. Urządzenie ma specjalny pas, zawierający aktywny węgiel. Emituje ogrzewające fale podczerwone, przez co pobudza komórki organizmu do wydalania toksyn. Już podczas 30-minutowego zabiegu widać, jak w pojemniku z wodą i jonizatorem, w którym osoba zanurza stopy, czysta woda pod wpływem przejętych przez nią toksyn i metali ciężkich zmienia kolor. Jak wyjaśnia Katarzyna Goły, terapia poprawia pracę układu odpornościowego i nerek, równowagę czynnika pH krwi, a więc wpływa na odkwaszanie organizmu. Pomaga też w trakcie stosowania diet odchudzających, stanów przemęczenia, łagodzi dolegliwości bólowe w chorobach reumatycznych i artretyzmie. Również podnosi witalność organizmu i poprawia wygląd skóry.

Profesjonalny sprzęt w gabinecie Bio-Medica posiada wymagane atesty i certyfikaty ważne w całej Unii Europejskiej.

biomedica


Gabinet medycyny fizykalnej Bio-Medica  • Pszczyna, ul. Bogedaina 5 (wejście od strony LM Diagnostyka)
  • Tel.: 506 595 341
  • www.bio-medica.info


Gabinet czynny w poniedziałki i środy od godz. 9 do 17 oraz w piątki od godz. 9 do 16.

Firma Bio-Medica bierze udział w projekcie "Firma bez barier" który został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Eurpoejskiego Funduszu Społecznego.

biomedica