pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 października 2018
  • wyświetleń: 15433

Gabriela Placha wójtem - rywala pokonała o ponad 1000 głosów

Gabriela Placha pozostanie na stanowisku wójta Goczałkowic-Zdroju. Podczas niedzielnego głosowania zdobyła ponad 1000 głosów więcej od Adama Maćkowskiego!

wój goczałkowcie placha maćkowski wybory


21 października mieszkańcy Goczałkowic-Zdroju zadecydowali, że ich gminą nadal zarządzać będzie Gabriela Placha. Dotychczasowa wójt zdobyła zaufanie aż 1997 wyborców, którzy w niedzielę udali się głosować. Jedyny kontrkandydat, Adam Maćkowski zebrał 978 głosów.

Taki rozkład głosów oznacza, że Gabriela Placha, startująca w wyborach z KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju, ma 67,13% poparcia i pełnić będzie dotychczasową funkcję przez kolejne pięć lat.

- Dziękujemy za udział w wyborach, zainteresowanie naszym programem i oddane na nas głosy. Obiecujemy, że was nie zawiedziemy. Razem z wami zrobimy wiele dobrego dla Goczałkowic-Zdroju - skomentowała na facebooku wynik wyborów Gabriela Placha wraz z KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.