pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 października 2018
  • 19 grudnia 2018
  • wyświetleń: 43951

[WIDEO, ZDJĘCIA] Pszczyński Jarmark Świąteczny zakończony

Od 14 do 16 grudnia odwiedzający pszczyńską starówkę mogli poczuć klimat zbliżających się świąt. Na rynku w Pszczynie odbył się kolejny Pszczyński Jarmark Świąteczny.Podczas jarmarku najmłodsi mogli mogli skorzystać z lodowiska, bezpłatnej świątecznej karuzeli oraz obejrzeć szopkę bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami. Nowością była darmowa ciuchcia dla dzieci. Ponadto tradycyjnie można było podziwiać świąteczne iluminacje, a także skorzystać z oferty stoisk handlowych z regionalnymi wyrobami, rękodziełem oraz gastronomią.

Pszczyński Jarmark Świąteczny - 15.12.2018 · fot. Grzegorz Załucki


Na inaugurację Pszczyńskiego Jarmarku Świątecznego zagrał zespól AVOCADO, który regularnie gości na pszczyńskich scenach, mając zawsze liczną widownię.

Pszczyński Jarmark Świąteczny z wieży kościoła ewangelickiego - 14.12.2018 · fot. UM Pszczyna


W sobotni wieczór na scenie Pszczyńskiego Jarmarku Świątecznego wystąpił Marek Szołtysek - pisarz, wydawca, dziennikarz, felietonista, podróżnik i historyk. Towarzyszył mu Zespół Regionalny Ćwiklice - nagradzany na wielu przeglądach i festiwalach zespół prezentujący niestylizowany folklor górnośląski z okolic Pszczyny.

Loading...


Jak co roku, w niedzielę było można posilić się tradycyjną zupą wigilijną. Pszczyński Jarmark Świąteczny zakończył się w niedzielne popołudnie koncertem Hard Rockets Trio.

Pszczyński Jarmark Świąteczny - 14.12.2018 · fot. Grzegorz Załucki


Pszczyński Jarmark Świąteczny - koncert zespołu Hard Rockets - 16.12.2018 · fot. Grzegorz Załucki


Organizatorami Jarmarku Świątecznego są: Urząd Miejski w Pszczynie, Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Miejski Zakład Zieleni. Partnerem technologicznym jest firma Groda.

Pszczyński Jarmark Świąteczny - 14.12.2018 · fot. pless.pl

ab, BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.