pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 października 2018
  • wyświetleń: 3317

[ZDJĘCIA] Sala gimnastyczna w PZS 2 w Pszczynie po remoncie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Od połowy października uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie ćwiczą w nowo wyremontowanej sali gimnastycznej. Koszt inwestycji wyniósł łącznie ponad 130 tys. zł.

Sala gimnastyczna w PZS nr 2 - 19.10.2018 · fot. Powiat


W trakcie remontu wycyklinowana i polakierowana została nawierzchnia sali, na której wymalowane zostały linie. Ponadto zamontowano nowe osłony na grzejniki, wentylację oraz siatki w oknach. Pomalowano ściany, a stare oświetlenie zostało zamienione na energooszczędne ledowe żarówki. Obiekt został także wyposażony w nowe drzwi. Wartość inwestycji wyniosła ponad 130 tys. zł - 117 tys. zł na ten cel przeznaczył powiat pszczyński, a 14 tys. szkoła z własnych środków budżetowych.

- Od lat sukcesywnie poprawiamy warunki w naszych powiatowych placówkach. W tym roku w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 stworzyliśmy siedem nowoczesnych pracowni do nauki zawodu. Trwa też drugi etap remontu internatu. Poddasze jest adaptowane na dziesięć nowoczesnych dwuosobowych pokoi z łazienkami i wspólną kuchnią. Wartość tego zadania to ponad 370 tys. zł - mówi starosta pszczyński, Paweł Sadza.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj